O firme

Spoločnosť QTS SLOVAKIA, spol.s r.o. Vráble bola založená v roku 1993. Od začiatku sa činnosť spoločnosti zamerala na podnikanie v oblasti odmasťovania a čistenia dielov v priemysle.

Cieľom bolo nahradiť doposiaľ používané, zdraviu škodlivé čistiace a odmasťovacie prípravky. Postupnými skúsenosťami a požiadavkami zo strany zákazníkov sme vyvinuli odmasťovacie prípravky na báze nechlórovaných uhľovodíkov a technológiu odmasťovania – ekologický odmasťovací stôl, určený pre široký okruh zákazníkov. 
Neskôr sme náš sortiment rožšírili o ostrekové čistiace zariadenia od nemeckého výrobcu Georg Render GmbH a ultrazvukové čistiace zariadenia kde sa prevažne používajú vodou riediteľné prípravky určené pre rôzne aplikácie. Ďalej máme v ponuke otryskávacie zariadenia AUER a otryskávacie materiály, BIO umývacie stoly a koše na ukladanie súčiastok pri odmasťovaní a čistení.     
Našim zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis zariadení, t.j. dodávku prípravkov, odber a likvidáciu znečistených prípravkov v súlade so zákonom o odpadoch, záručný a pozáručný servis. 
Vlastná výroba a vozový park nám umožňuje pružne reagovať na požiadavky zákazníkov jednak pri dodávke zariadení ako aj následnom servise.


Dokumenty na stiahnutie

Registrácia na prepravu odpadov a súhlas na prevádzkovanie zariadenia na zber odpadov.
Registrácia
Súhlas

Certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.
Certifikát ISO 9001
Certifikát ISO 14001
© 2016 QTS SLOVAKIA, spol.s r.o. Všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA
qts@qts.sk | 037 / 78 33 222